Система БПД розпочинає інформаційну кампанію з протидії булінгу
Дата: 13.09.2021 11:28
Кількість переглядів: 230
Булінг (цькування) – на жаль, доволі поширене явище в освітніх закладах в усьому світі. Не є винятком і наша країна.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/8180f23cbc98445674f4077e81cb00a3.jpg)
Прийшла
осінь, вулиці й транспорт заполонилися ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
учнями та студетами, а система #БПД почала по всій Україні правопросвітницькі заходи у школах, під час яких наші фахівці роз’яснюють дітям їхні права, чому не варто приховувати факти булінгу та куди звертатися по допомогу.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1/16/1f342.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f9d2.png)
Також ми плануємо розміщення
ситілайтів та банерів, спрямованих на протидію цьому ганебному явищу. Завдяки цьому діти та їхні батьки дізнаються, як отримати правову допомогу, зокрема, як поспілкуватися у чат-ботах з юристом.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1/16/1faa7.png)
Підтримку у розміщенні зовнішньої реклами надає як місцева влада, так і приватні оператори зовнішньої реклами, за що ми їм дуже вдячні![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)
Також у разі кібербулінгу про механізм дій для дітей, батьків, вчителів можна дізнатися через інтерактивний чат-бот «Кіберпес» у Telegram https://t.me/kiberpes_bot та Viber https://viber.com/kiberpes