Запрошуємо представників ЗМІ у престури на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин»

Дата: 13.09.2021 11:21

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у престурах на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин».

Дати та міста (на вибір):

• 20—21 вересня, Миколаїв
  • 23—24 вересня, Запоріжжя
  • 27—28 вересня, Полтава
  • 30 вересня—1 жовтня, Кропивницький.
  • 4—5 жовтня, Луцьк

Що включає престур

• Візит до регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), місцевого центру з надання БВПД, бюро правової допомоги, об’єднаної територіальної громади тощо.
  • Знайомство з роботою системи надання безоплатної правової допомоги (БПД), актуальними правовими проблемами та особливостями вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів.
  • Тренінг щодо обізнаності з питань земельної реформи в Україні.
  • Можливість отримати юридичні консультації з будь-яких правових питань.
  • Екскурсії.

Організатор заходу — Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки проєкту «Трансформація комунікацій», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк».

Умови участі

Участь у престурах безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Представник ЗМІ може взяти участь тільки в одному престурі.

Погоджуючись на участь у престурі, журналіст зобов’язується:

• підготувати за підсумками престуру щонайменше 3 (три) різні журналістські матеріали та опублікувати їх у ЗМІ.
  • Надіслати організаторам престуру підтвердження опублікованих матеріалів (посилання або фото/скан-копію друкованих видань).
  • Надати копію посвідчення журналіста (у разі потреби).

Щоб подати заявку на участь у престурі, заповніть форму за посиланням: https://cutt.ly/JWTOPkH.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до заступника начальника відділу правопросвітництва Координаційного центру з надання правової допомоги Дар’ї Шинкаренко (тел. (050) 963 30 33, daria.shynkarenko@legalaid.gov.ua).