І дороги люблять догляд
Дата: 13.09.2021 09:31
Кількість переглядів: 435
Стан доріг – це одне із найболючіших питань, яке турбує абсолютно усіх жителів України і наша громада не є винятком.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/2ac578d44454df73be5b380f40f8a9f0.jpg)
Нещодавно проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с. Василівка. Переможцем тендеру стало ТЗОВ «Агрошляхбуд-3» працівники якого вже провели ремонтні роботи вартістю - 180358,00 грн.
Також триває поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Дмитрівська в смт. Миколаївка-289980,31грн. Переможцем тендеру стало ТОВ «БЛЕКТОП-СЕРВІС».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/ca113feb2e067af2348634a04f967b77.jpg)
Кошти на проведення ремонтних робіт було виділено з місцевого бюджету згідно програми соціально-економічного розвитку Миколаївської селищної ради на 2021 рік, на VI сесії VIII скликання.
-Одним з найважливіших питань Миколаївської громади є стан дорожнього покриття на переважній більшості доріг. Приємно бачити відремонтовані ділянки доріг, те що найбільше турбує жителів громади,- зазначив голова селищної ради (ТГ) Віктор Купченко.