Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Днем підприємця

Дата: 05.09.2021 14:01

Шановні підприємці Миколаївської селищної ради!

Фото без описуВ першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998р. З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Підприємці не тільки організовують власну справу і беруть на себе відповідальність за благополуччя своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і надають послуги, наповнюють державний і місцевий бюджети, що дає можливість вирішувати соціальні та економічні проблемні питання.

Дякую всім підприємцям, які створюють належні умови для своїх працівників, виплачують їм гідну заробітну плату, чесно ведуть свій бізнес і працюють заради соціально-економічного розвитку Миколаївської громади та України. Зичу вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, нескінченної ділової енергії. Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес - стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання нашої громади, щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко