Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Днем знань
Дата: 01.09.2021 08:46
Кількість переглядів: 559
Шановні учні, вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем знань!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/bedc73373b88269589263164bf279bdf.jpg)
Дорогі учні, ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки.
Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це - особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Ви увійдете до єдиної шкільної родини. Перед вами відкриються тисячі доріг країни знань і вічних істин добра, краси, здоров`я. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими, вихованими та високоморальними!
Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякую вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Щастя вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!
Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко