Проведено чергову нараду зі старостами сіл
Дата: 01.09.2021 08:43
Кількість переглядів: 568
31 серпня відбулася чергова нарада з старостами сіл Миколаївської селищної ради. Її провів голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко. Участь у ній взяли участь: заступник селищного голови О.І. Ізбаш, секретар, селищної ради Г.В. Козаченко, директор КП «Миколаївське» С.В. Півненко, керівники та спеціалісти відділів Миколаївської селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/0ecb94d9179f7d82172c617dff7ba3e7.jpg)
Основне питання порядку денного розроблення Стратегії розвитку громади, інформували головний спеціаліст відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради В.С. Балановська і начальник відділу М.І. Чирнилюк.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/28c72a4eee12fa56fd4a65f720fcf172.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/f0193f2b8daa16139a81009d936a867c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/a2141ea30c48486c5e9cdb315c4cc700.jpg)
М.І. Чирнилюк довів інформацію, про те, що на засіданні виконавчого комітету селищної ради 27 серпня було доведено положення та запропоновано склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади.
Голова селищної ради доручив усім структурним підрозділам, старостам активно долучитися до розробки Стратегії розвитку громади, а також залучати активних жителів ТГ до процесу розробки стратегії розвитку. Директору КП «Миколаївське» С.В. Півненку Віктор Леонідович доручив підготувати проекти розрахунків економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. Далі В.Л. Купченко підвів підсумки по відзначенню 30-річчя Незалежності України - подякував відділу освіти культури, молоді та спорту селищної ради, старостам та усім причетним, хто відповідально поставилися до проведення заходів з нагоди відзначення знаменної дати.