Звернення голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 14:15

Шановні жителі Миколаївської громади!

Фото без описуСьогодні 29 серпня, ми вшановуємо пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність суверенітет і територіальну цілісність України, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621.

Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам'ять українських синів та дочок, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі.

На жаль, від нас йдуть найкращі. Тож у цей жалобний день висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємо голови перед дітьми, які втратили батьків. Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення ООС.

Голова Миколаївської селищної ради                                                     В.Л. Купченко