Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2021 08:56

Шановні жителі Миколаївської селищної ради!

Щиро вітаю вас з нагоди великого національного свята нашої державності – 30-ї річниці Незалежності України. 30 років тому ,наша країна стала вільною та незалежною державою. З тих пір ми пройшли кілька етапів духовного оновлення та розвитку нашої нації,за цей час поняття патріотизму та єдності надбало нової сили. Сьогодні всі ми з гордістю говоримо: ми українці! Ми пишаємося нашою державою!

Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагли свободи та незалежності, стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Від щирого серця й від усієї душі зичу вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Зі святом вас! Із Днем Незалежності!

Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко