Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 07:11

Шановні жителі Миколаївської селищної ради!
Фото без описуЩорічно напередодні Дня Незалежності України ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Під нашим прапором ми маємо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну.
Під час історичних звершень синьо-жовтий стяг ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю на Сході України.
Сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.
Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко