Турнір з настільного тенісу присвячений 30-й річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2021 07:06

22 серпня в Миколаївському будинку культури відбувся турнір з настільного тенісу присвячений 30-й річниці Незалежності України, що зібрав справжніх прихильників цього виду спорту незалежно від їх віку. Віктор Свержинський та Ігор Гордина привітали гравців та побажали кожному проявити себе по максимуму і виграти турнір.
Після жеребкування, учасники продемонстрували технічну гру, довели свою майстерність, незламний дух у гострій боротьбі за призові місця. Змагання були видовищними та емоційними. Гра видалась надзвичайно цікавою, на протязі усього турніру серед учасників панував чудовий настрій та спортивний азарт.
Після запеклої боротьби, за результатами змагань I місце зайняв – Ігор Виверець, II місце – Валерій Перевезнюк, III місце – Сергій Присяжніков. Переможців відзначено грамотами голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка та медалями.
Кращим гравцем турніру серед молоді став Дмитро Волянський - йому вручено кубок.