Продовжується підготовка до проведення державних свят
Дата: 16.08.2021 21:01
Кількість переглядів: 274
16 серпня відбулося чергове засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України, яке провів голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/72135cbba515ba96b38285447762dd3e.jpg)
На ньому остаточно затверджено план проведення урочистостей. Зокрема,обговорювалося питання щодо додаткових заходів з благоустрою територій, святкового оформлення з використанням державної символіки та встановлення Державних Прапорів України на всіх адміністративних установах, організаціях та підприємствах, проведення культурно-мистецьких заходів. Визначено час та місце проведення заходів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/c8191512c2b3570e8f9fdf2c5ec4a09e.jpg)
В ході засідання голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко акцентував увагу на забезпеченні належного громадського порядку та надав відповідні доручення працівникам відповідальним за хід підготовчих робіт.