Працювати спільними зусиллями - на благо жителів громади

Дата: 12.08.2021 20:20

Питання зношеності мереж водогонів, на жаль і сьогодні є актуальним не тільки для  населених пунктів  Миколаївської громади але і  в цілому по Україні. Нещодавно було капітально відремонтовано зовнішній водогін по вул. Садовій у Антонюках.  А кошти на цю необхідну добру справу були виділені згідно програми соціально-економічного розвитку Миколаївської селищної ради на 2021 рік. На VI сесії VIII скликання, депутати Миколаївської селищної ради прийняли рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на вирішення цього наболілого питання. Ремонтні роботи по вул. Садовій в с. Антонюки  на суму 194000,00грн. виконало ПП «Філгаз» –переможець тендеру.

-Дуже вдячна за включення до програми та підтримку поданої нами пропозиції голові Миколаївської селищної ради (ТГ) Віктору Купченку та депутатському корпусу селищної ради. Впевнена, що спільними зусиллями ми крок за кроком вирішуватимемо накопичені за довгі роки проблеми на благо жителів  громади,-зазначила староста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Тетяна Іванченко.