Розширене засідання оргкомітету з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України
Дата: 05.08.2021 09:34
Кількість переглядів: 414
04 серпня відбулося розширене засідання комітету з підготовки та проведення заходів до Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України. Його провів голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко. Участь у засіданні взяли члени оргкомітету, старости сіл селищної ради, керівники та спеціалісти структурних підрозділів селищної ради, директори закладів освіти селищної ради, керівники клубних закладів селищної ради, керівники установ та організацій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/c969482319e2233f6f00e101164ef6e3.jpg)
Детально про план заходів інформувала завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікова.
Зокрема, узгоджено: проведення церемонії урочистого підняття Державного Прапора України та мотопробігу по населених пунктах громади, заходи до дня Дня Державного Прапора України, організацію та проведення святкової ходи, урочистої та розважальної частин заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.
Особливу увагу на засіданні оргкомітету голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко звернув на важливості державних символів і атрибутів, які неодмінно повинні супроводжувати святкування Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України у громаді.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/85a06165d27fb63dee9baf9646df48a0.jpg)
Підводячи підсумки засідання очільник громади наголосив, що необхідно відповідально віднестися до відзначення Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України.
-Заходи повинні пройти на високому патріотичному рівні та з гідним вшануванням борців за волю і незалежність України усіх поколінь,- підкреслив Віктор Леонідович.
По завершенні засідання оргкомітету, заступник головного лікаря КНП «Миколаївська лікарня» Валентина Вовченко провела роз`яснювальну роботу з вакцинації від COVID-19, розповіла про види вакцин та наголосила на необхідності трудових колективів та мешканців громади якнайшвидше вакцинуватись. За дорученням голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка присутнім було роздано інформаційні бюлетені з вакцинації від COVID-19.