З чергового засідання виконавчого комітету селищної ради
Дата: 22.07.2021 19:47
Кількість переглядів: 441
22 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради (ТГ). Його провів голова виконавчого комітету В.Л. Купченко. В засіданні взяли участь секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/59f630064cbb708ba774ac2140183dc9.jpg)
Зокрема прийняті рішення: про утворення евакуаційної комісії при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради та надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади ,які опинилися у складних життєвих обставинах. Внесено зміни до рішення виконавчого комітету Миколаївської селищної ради від 23.02.2021 року №25 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради» Також на виконкомі затверджено плани заходів щодо відзначення Дня пам’яті захисників України, відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці незалежності України на території селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/5e0bc6968238407926739223d7d69a6d.jpg)
У різному розглянуто звернення жителів смт Миколаївки щодо благоустрою Дмитрівського кладовища - встановленні огорожі та покосу трави. Голова селищної ради (ТГ), виконкому В.Л. Купченко - доручив начальнику фінансового відділу селищної ради В.О. Дяченку при формуванні бюджету селищної ради на 2022р. запланувати кошти для вирішення даного питання.
На завершення Віктор Леонідович подякував членам комітету за конструктивну і злагоджену роботу.