На засіданні оргкомітету обговорили хід підготовки до відзначення в громаді Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України
Дата: 21.07.2021 14:34
Кількість переглядів: 436
21 липня відбулося чергове засідання комітету з підготовки та проведення заходів до Дня Державного Прапора України і 30-ї річниці незалежності України під головуванням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/097f1632368783c145fb3a50693fa0ed.jpg)
В ході засідання було розглянуто та обговорено план заходів з організації та проведення урочистостей, враховано пропозиції членів оргкомітету та надано відповідні доручення працівникам, відповідальним за хід підготовчих робіт.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/970607617691483d62515a74d8f74ba5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/1543314dc091173d6de4095b3fcd9a29.jpg)
Завершуючи засідання організаційного комітету, голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко наголосив, що всі заплановані заходи повинні пройти на високому організаційному рівні та з дотриманням усіх заходів безпеки.