Роботи з благоустрою: триває покіс бур`янів та карантинної рослинності

Дата: 21.07.2021 08:20

За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка продовжуються роботи з благоустрою.Тож щодня працівники КП «Миколаївське» продовжують дбати про належний санітарний стан територій селища.
20 липня працівники комунального підприємства «Миколаївське» В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під наставництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша скосили траву біля зупинки та придорожної смуги.
В черговий раз звертаюся до підприємств, установ, підприємців та мешканців населених пунктів нашої громади, щодо вжиття заходів по наведенню належного санітарного стану прилеглих територій, бо охайність і чистота населених пунктів це спільна справа всієї громади,- підкреслив О.І. Ізбаш.