Роботи з благоустрою: триває покіс бур`янів та карантинної рослинності
Дата: 21.07.2021 08:20
Кількість переглядів: 379
За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка продовжуються роботи з благоустрою.Тож щодня працівники КП «Миколаївське» продовжують дбати про належний санітарний стан територій селища.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/5c38b4bc05f1d971755d93e38f0dd9b3.jpg)
20 липня працівники комунального підприємства «Миколаївське» В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під наставництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша скосили траву біля зупинки та придорожної смуги.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/78a8b761a31fab6fa7a10c78e9ead924.jpg)
В черговий раз звертаюся до підприємств, установ, підприємців та мешканців населених пунктів нашої громади, щодо вжиття заходів по наведенню належного санітарного стану прилеглих територій, бо охайність і чистота населених пунктів це спільна справа всієї громади,- підкреслив О.І. Ізбаш.