Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Миколаївської селищної ради

Дата: 14.07.2021 08:29

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпоряджень Миколаївського селищного голови від 29 грудня 2020 року № 19 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Миколаївської селищної ради", від 13 липня 2021 року №49-ОД «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу Миколаївської селищної ради», Миколаївська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

- провідного спеціаліста загального відділу Миколаївської селищної ради

Основні вимоги до кандидатів:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння навиками роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Миколаївської селищної ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,       у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», як кандидат на вакантну посаду.

Термін прийняття документів конкурсною комісією селищної ради становить 30 календарних днів з дня розміщення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається загальним відділом Миколаївської селищної ради за телефоном (04857)  2-26-15 або за адресою: смт Миколаївка, вул.Незалежності,71, каб. 310.