Матч з футболу пам`яті Михайла Балана

Дата: 19.07.2021 13:29

18 липня у Миколаївці  відбувся матч з футболу пам`яті Михайла Балана.  В змаганнях взяли участь команди з смт. Миколаївки та с. Антонюків. Гра була напруженою та цікавою. За результатами двох таймів результат 2:2.

Фото без описуУ миколаївців голами відзначилися Іван Танасійчук та Сергій Макаренко, у антонюківців Тимур Гаврилюк та Сергій Байлюк. По пенальті перемогла команда Миколаївки. Гарну реакцію у відбитті пенальті продемонстрував воротар Миколаївської команди Василь Галузінський. Грамотами голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка відзначено гравців: кращий воротар-Сергій Луцко, кращий захисник- Віталій Кусько,кращий півзахисник-Сергій Макаренко, кращий нападник-Сергій Байлюк, кращий гравець матчу Віталій Чебаненко, команду переможницю нагороджено кубком. Нагороди вручив провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради І.Смикавчук.