Розпочато капітальний ремонт дороги Антонюки-Новопетрівка
12 липня розпочато капітальний ремонт ремонт відрізку дороги з. с. Антонюки до с. Новопетрівка. Ознайомитись з початком робіт прибула делегація у складі депутата Одеської обласної ради, керівника ТОВ «БЕРЕЗІВКААГРОШЛЯХБУД» К.А Хачатряна, голови Березівської районної ради В.Л. Мосійчука, голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка. Також депутат, керівники району і громади обговорили шляхи вирішення проблемних питань та ознайомилися з початком збору ранніх зернових у Ф/Г «ОЛЕКСАНДРА» та у Миколаївській громаді.
На фото: голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко, голова Березівської районної ради В.Л. Мосійчук, голова Ф/Г «ОЛЕКСАНДРА» О.А. Кащук, депутат Одеської обласної ради, керівник ТОВ «БЕРЕЗІВКААГРОШЛЯХБУД» К.А Хачатрян (зліва направо).