Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Міжнародним днем кооперативів
Дата: 03.07.2021 09:23
Кількість переглядів: 538
Шановні працівники і ветерани споживчої кооперації Миколаївської райспоживспілки!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/9e44183891229c12d2d290eb66e29f3e.jpg)
Завдяки кооперативному руху забезпечується зайнятість населення, задовольняється потреба у якісних послугах та товарах, надалі розвивається підприємництво.
В Україні споживча кооперація була і залишається ефективною формою забезпечення економічних, соціальних і культурних потреб людей, а прагнення до розвитку - її основна рушійна сила. У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, добра і щастя, благополуччя й плідної праці на благо нашої громади та подальшого розвитку споживчої кооперації України!
Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко