Продовжуються роботи з благоустрою
Дата: 30.06.2021 15:52
Кількість переглядів: 566
За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка тривають роботи з благоустрою. Погода у червні цього року сприяла швидкому росту бур’яну та карантинної рослинності.
Працівники КП «Миколаївське» постійно дбають про належний санітарний стан територій селища і щоденно їх упорядковують.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/e5a2db2ef76af4ac5cff230ce2773342.jpg)
30 червня працівники комунального підприємства «Миколаївське» В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під наставництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша скосили траву в парковій зоні напроти дитячої музичної школи та на вході нового кладовища.
Шановні жителі Миколаївської громади! Просимо Вас, своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до ваших домогосподарств. Дякуємо всім хто своєчасно проводить скошування трави та карантинної рослинності на своїх територіях. Завдяки вашій небайдужості вулиці і території селища будуть виглядати охайними та упорядкованими ,- зазначив О.І. Ізбаш.