Матч з футболу до Дня Конституції України

Дата: 29.06.2021 13:21

28 червня у Миколаївці відбувся матч з футболу до Дня Конституції України В змаганнях взяли участь команди з с. Антонюків та с. Ульяновки.
В напруженій боротьбі, з рахунком 5:1 перемогли ульянівці.
Чотирма голами у грі відзначився відзначився гравець ульяновської команди Денис Дурлов, ще один гол на рахунку Дмитра Больбота. Гол престижу з пенальті забив гравець антонюківської команди Станіслав Тітаренко.
Кращий воротар - Луцко Сергій, кращий захисник - Чебаненко Віталій, кращий півзахисник – Тимур Гаврилюк, кращий нападник-Дмитро Больбот, кращий гравець матчу Іван Танасійчук,їх відзначено Грамотами голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка, а команду переможницю нагороджено кубком.
Нагороди вручив провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради І.Смикавчук.