Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Днем фермера
Дата: 19.06.2021 08:45
Кількість переглядів: 429
Шановні фермери Миколаївської громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/83be53c0baf583caca35a34003b73dd6.jpg)
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем фермера.
Ваша праця – це не лише кропітка щоденна робота, яка вимагає глибоких професійних знань та постійного самовдосконалення. Фермерство – це особливий стиль і сенс життя вас та ваших родин, який потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.
Нехай засіки повняться відбірним зерном, а результати вашої праці приносять задоволення. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.
Голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко