З нагоди Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2021 21:18

День медичного працівника, який відзначається щорічно у третю неділю червня – прекрасна нагода, щоб згадати добрим словом тих, хто рятує наше здоров’я та життя.
18 червня в актовому залі КНП «Миколаївська лікарня» відбулися заходи до Дня медичного працівника.
Медичних працівників КНП «Миколаївська лікарня» тепло та душевно вітали головний лікар КНП «Миколаївської лікарня» В.І. Кирик, голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, заступник головного лікаря КНП «Миколаївська лікарня» В.Л. Вовченко, зав. поліклінікою Л.В. Чепіс, зав. господарчого персоналу КНП «Миколаївська лікарня» М.М. Скубиш.
-Найбільший скарб людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, незважаючи на всі труднощі сьогодення медичної сфери у сільській місцевості, медичні працівники нашої громади проявляють найкращі людські та професійні якості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертають людей до повноцінного життя,- наголосив В.Л. Купченко. Віктор Леонідович побажав медпрацівникам здоров’я, щастя, достатку, успіхів у нелегкій благородній справі.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров`я, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника Грамотою Миколаївської селищної ради відзначено: лікаря – педіатра КНП «Миколаївська лікарня» К.П. Груздову, медичних сестер сімейного лікаря КНП «Миколаївська лікарня» С.В. Бойко, І.Д. Ведутенко. Грамоти вручив голова селищної ради В.Л. Купченко.
За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника Грамотою Одеської обласної ради відзначено головного лікаря КНП «Миколаївська лікарня» В.І. Кирик; Грамотою Одеської обласної державної адміністрації лікаря - психіатра Л.Т. Харітонову; Грамотою Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації медичних сестер поліклініки Н.М. Кідготко, О.О. Федорук; Грамотою КНП «Миколаївська лікарня » відзначено трудові колективи: загального відділення КНП «Миколаївська лікарня»; поліклініки КНП «Миколаївська лікарня »; амбулаторії ЗПСМ КНП «Миколаївська лікарня» надавачів первинної медичної допомоги; лабораторії КНП «Миколаївська лікарня»; рентгенологічного кабінету КНП «Миколаївська лікарня»; адміністрації КНП «Миколаївська лікарня»; господарчого персоналу КНП «Миколаївська лікарня»; зав. Олексіївським ФАПом А.Ф. Крупу; зав. Василівським ФАПом В.В. Аветисян; зав. Ульянівським ФАПом К.В. Шеремет; зав. Антонюківським ФАПом В.А. Вашестюк; водіїв КНП «Миколаївська лікарня»; зав. складом Л.П. Лозінську; кухарів харчоблоку О.М. Богун; Т.М. Луценко; постійного опалювача-Смірнова Андрія Олександровича; машиніста по пранню білизни О.М. Бояшенко; електрика С.П. Чайку; робітника з комплексного обслуговування і ремонту будівель Г.І. Бушило; молодших медсестер стерилізаційного відділення Н.І.Христову та Л.В. Дубенко. Грамоти вручила заступник головного лікаря КНП «Миколаївської лікарні» В.Л. Вовченко.
Після урочистостей голова селищної ради В.Л. Купченко та головний лікар КНП «Миколаївська лікарня» В.І. Кирик поспілкувалися щодо вирішення проблем медичного закладу які постали у ході проведення медичної реформи в Україні.