Відбулося засідання комісії з питань легалiзації виплати заробiтної плати зайнятостi населення
Дата: 17.06.2021 09:24
Кількість переглядів: 331
16 червня відбулося засідання комісії з питань легалiзації виплати заробiтної плати зайнятостi населення при виконавчому комiтетi Миколаївської селищної ради під головуванням голови комісії, голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/60e91fff06b28a5170bec68066b29bb8.jpg)
Участь у її роботі взяли члени комісії та запрошені підприємці-збирачі молока, керівники сільськогосподарських господарств, підприємств, товариств, фізичні особи, які обробляють земельні ділянки на території селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/0d3d60268906b158bcb93b262b5cf8ce.jpg)
-Сьогодні легалізація виплати заробітної плати, належне оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це першочергове завдання, адже від рівня заробітної плати найманих працівників залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету,-наголосив В.Л.Купченко.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/f07950421187339d8fbb47f1da5a32c8.jpg)
Із запрошеними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань оформлення трудових відносин, дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, підвищення рівня середньої заробітної плати, своєчасної і в повному обсязі сплати ЄСВ та відповідальність за порушення законодавства про працю, а також щодо легалізації підприємницької діяльності та трудових відносин, земельних ділянок, своєчасної сплати податків.