Матч пам’яті В. Петриченка

Дата: 14.06.2021 16:49

12 червня у Миколаївці відбувся матч пам’яті з футболу відомого свого часу гравця з футболу-нападника Володимира Петриченка. В змаганнях взяли участь  команди з с. Антонюків і смт. Миколаївки.

Протягом усієї гри команди обмінювалися гострими моментами біля обох воріт. В емоційній та напруженій боротьбі, з рахунком 7:5 перемогли Антонюки. Пента-триком у грі відзначився гравець антонюківської команди Гліб Байлюк. Кращих гравців: воротар - Луцко Сергій, захисник - Павло Рожко, півзахисник - Віталій Кочмар, нападник-Гліб Байлюк  відзначено Грамотами голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка, а команду переможницю кубком. Нагороди вручив провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради І.Смикавчук. (Фото: Кіра Виверець).