Комісії працювали насичено

Дата: 11.06.2021 16:08

10 червня відбулися засідання постійних комісій Миколаївської селищної ради (ТГ): з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; з питань фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності; з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування; з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та транспорту. На них депутати попередньо детально розглянули питання, які включені до порядку денного чергової IX сесії селищної ради. Після цього депутати зібрались у малому залі адмінбудинку селищної ради на спільне засідання, яке провів голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко. У ньому взяли участь депутати селищної ради (ТГ), керівники відділів селищної ради.
Депутати детально розглянули і обговорили пропозиції до ряду програм, що будуть винесені на чергову сесію селищної ради: «Запобігання та протидії торгівлі людьми, домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2021-2023 роки»; «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2021-2022 роки»; «Розвитку культури Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Розвитку освіти Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Національно-патріотичного виховання дітей та молоді Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Вчитель на 2021-2025 роки»; «Розвитку фізичної культури та спорту Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки Миколаївської селищної ради».
Далі було розглянуто питання затвердження Положення та склад комісії для проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти Миколаївської селищної ради; про зміну назви та затвердження статуту Миколаївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 «Сонечко» загального розвитку комунальної форми власності.
Розглянули народні обранці і програми: «Розвитку малого та середнього підприємництва в Миколаївській селищній раді на 2021-2025 роки»; «Забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Підтримки доріг Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Поводження з твердими побутовими відходами на території Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Питна вода Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Агропромислового комплексу Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки»; «Локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Миколаївської селищної ради протягом 2021-2025 років»; «Ліси Миколаївщини на 2021-2025 роки»; «Регулювання земельних відносин щодо забезпечення реалізації державної політики в галузі використання та охорони земель на території Миколаївської селищної ради на 2021-2025 роки».
Наступним депутати розглянули питання: утворення конкурсної комісії з підбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї; Порядок проведення аукціонів з продажу земельних ділянок або права їх оренди, що належать до комунальної власності Миколаївської селищної ради.
Не обійшли увагою депутати програми: «Розвитку архівної справи у Миколаївській селищній раді на 2021-2025 роки»; «Підтримки та забезпечення виконання завдань з оборони та діяльності Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік»; «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Миколаївська лікарня» Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області на 2021-2023 роки»; «Цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Миколаївської селищної ради на 2021-2024 роки»; «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2021-2023 роки».
Також розглянуто та обговорено питання: утворення юридичної особи – служби у справах дітей Миколаївської селищної ради Миколаївського району Одеської області; внесення змін до структури виконавчих органів Миколаївської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів; внесення доповнень до рішення Миколаївської селищної ради від 01.12.2020 року №5-VIII «Про постійні комісії Миколаївської селищної ради»; внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської селищної ради від 01.12.2020 року №6-VIII «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» ; встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради; встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Миколаївської селищної ради; внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020 року №69-VIII «Про погодження щомісячної плати за навчання в КЗПО «Миколаївська дитяча музична школа» на 2021 рік»; внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року №71-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
Голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко довів до відома депутатського корпусу інформацію щодо стану фінансування навчальних закладів селищної ради, дане питання було ретельно обговорено.