Команда Миколаївської громади взяла участь спортивних іграх серед міських, селищних територіальних громад Одещини

Дата: 10.06.2021 15:59

З 4 по 6 червня в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району відбулися спортивні ігри серед міських, селищних територіальних громад Одещини 2021 року, присвячені XXXII Олімпійським іграм у Токіо. В змаганнях з гирьового спорту, армреслінгу, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, перетягування линви, взяла участь і команда Миколаївської громади,за фінансового сприяння селищної ради, у складі :Віктора Кудесника, Валерія Перевезнюка, Павла та Василя Рожко, Миколи Чирнилюка, Сергія Яковчука, Івана Смикавчука.
Кращі результати у змаганнях з легкоатлетичного кросу показав В.Кудесник-V місце, з настільного тенісу В.Перевезнюк-VIIмісце.