Людям з особливими потребами-особливу увагу

Дата: 10.06.2021 15:04

На виконання доручення голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка на території населених пунктів Миколаївської громади продовжуються роботи з благоустрою. Цими днями до старости сіл Ульяновка, Новопокровка, Комарашево, Мар`янівка О.В. Атнашевського звернулася фельдшерка Ульяновського ФАПу К.В. Шеремет щодо встановлення перил біля пандусу ФАПу.

З метою створення умов для безперешкодного доступу людей з особливими потребами, у ході громадських робіт, було проведено ремонт сходів і пандусу - для зручного пересування людей з особливими потребами на вході до Ульяновського ФАПу та встановлено перила за сприяння депутатів Миколаївської селищної ради Григорія Вітренка та Сергія Назарова.

Вони надали матеріали для їх виготовлення, не залишився осторонь цієї доброї справи і житель с. Ульяновка Олександр Чапайда, який і виготовив перила. Пандусом можуть користуватися не лише люди з особливими потребами, а й батьки з дитячими візочками.