Виставка «Agroshow Ukraine 2021»

Дата: 08.06.2021 14:50

З 16 по 18 червня 2021 року у м. Черкаси, вул. Смiлянська, 168, на територiї КП «Черкаський аеропорт» проходитиме агровиставка «Agroshow Ukraine 2021», органiзатором якої виступає ТОВ «БIБЕЙЧ»  та спiворганiзаторами Черкаська обласна державна адміністрація.

Виставка «Agroshow Ukraine 2021» займатиме площу понад 30 000 кв. м. для демонстрацiй та стендiв. В експозицiях виставки понад 300 учасникiв презентуватимуть новинки та найпопулярніші моделi технiки. Для ґрунтообробної технiки будуть обладнанi демонстрацiйнi полiгони. Окрема локацiя - «Фестиваль iнновацiй», де 40 учасникiв представлятимуть рiшення для точного землеробства, управлiння господарством, пристрої та агро стартапи. Головнi тематичнi роздiли виставки «Agroshow Ukraine 2021» будуть представленi наступними напрямами: сiльгосптехнiка та обладнання, рослинництво та агрохiмiя, тваринництво, бiоенергетика, сучаснi енерго- та бiотехнологiї, агроекономiка та управлiння, iнформацiйнi технології та агросервіс, транспорт. Бiльш детально про виставку «Agroshow Ukraine 2021» можливо ознайомитись на веб-сайтi: https://agroshow.com.ua та за контактними телефонами:  +38(068) 485 83 86, +38(0472) 50 00 65.