Роботи з благоустрою продовжуються

Дата: 07.06.2021 15:23

За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка продовжуються. Дощова погода та рясні опади, що встановилися останнім часом сприяють швидкому росту бур’яну та карантинної рослинності. Щоб територія селища виглядала доглянутою та охайною, 4 червня працівники комунального підприємства «Миколаївське» В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під наставництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша скосили траву в парковій зоні напроти Меморіалу загиблим воїнам у роки Другої світової війни. Працівники забезпечені всім необхідним інвентарем.
-Чистота і благоустрій в Миколаївці залежать не тільки від системної роботи працівників комунального підприємства, але й від культури та свідомості її жителів. Тож вкотре закликаємо жителів селища долучатись до заходів з благоустрою та періодично приводити до належного санітарного стану свої господарські двори і прилеглі території,-зазначив О.І. Ізбаш.