Залишивши буденні справи-прийшли на допомогу

Дата: 31.05.2021 16:26

28 травня  працівником КП «Миколаївське» Правенком. В. В. було повідомлено старості сіл Ульяновка, Новопокровка, Комарашево, Мар`янівка Атнашевському О.В., що вийшов з ладу насос на артсвердловині в с. Ульяновка.

Завдяки небайдужості і завзятості місцевих жителів, які залишили свої буденні справи та відгукнулися прийти на допомогу, а саме: Ізбаш О. М., Жиленко А.П., Захаров М., Правенко В.В., Захаров М.- водопостачання було відновлено.

Захаров М. - доставив  насос власним мотоблоком (насоси було придбано за податки наших громадян колишньою Ульяновською сільською радою). Вже до 18.00 артсвердловина запрацювала.

В селі Новопокровка теж виийшов з ладу насос, сподіваємось, що наийближчим часом ми його замінимо, так як насос є в наявності, залишились організаційні питання. Дякую всім жителям за розуміння, разом ми сила!

Атнашевськии О. В., староста сіл  Ульяновка, Новопокровка, Комарашево, Мар`янівка