Відбулося засідання комісії з питань легалiзації виплати заробiтної плати зайнятостi населення при виконавчому комiтетi селищної ради
Дата: 28.05.2021 15:31
Кількість переглядів: 532
27 травня відбулося засідання комісії з питань легалiзації виплати заробiтної плати зайнятостi населення при виконавчому комiтетi Миколаївської селищної ради під головуванням голови комісії, голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/b71d180f8ccfa0402e01c936be993491.jpg)
На порядку денному розглянуто питання: щодо стану надходжень ПДФО до бюджету селищної ради; щодо стану земельного (єдиного податку) юридичними особами у 2020-2021 роках, які станом на 01.05.2021 року знаходяться в стані діючих.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/55dc1e4ed63df29f28271312cc4a475c.jpg)
З даних питань інформувала головний спецiалiст з питань доходiв фiнансового вiддiлу селищної ради Р.І. Слабенко.
-Юридичні особи в результаті реорганізаційних змін не використовують можливість сплати податків по принципу окремого структурного підрозділу без статусу юридичної особи, їм було направлено листи з вимогою дотримання вимог Бюджетного та Податкового кодексів, а також пропозиції сплачувати ПДФО за місцем знаходження структурних підрозділів без статусу юридичної особи. З отриманих відповідей можна стверджувати, що платники не мінімізують та не ухиляються від оподаткуваня, але враховуючи неоднозначність норм законодавства приймають рішення сплачувати податки за більш для них прийнятними умовами,- зазначила Р.І. Слабенко.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/7df0ef6665b7f17ec6d2a67178c654b3.jpg)
По -другому питанню за інформацією Р.І. Слабенко - в результаті проведеної інвентаризації земельних ділянок на території Миколаївської селищної ради було виявлено біля 300 га землі, що обробляються юридичними особами, сплата податків по яких проводиться частково в неповному обсязі або взагалі відсутня.
Голова селищної ради В.Л. Купченко доручив Р.І. Слабенко продовжувати роботу в даному напрямку.