До дня захисту дітей
Дата: 27.05.2021 17:37
Кількість переглядів: 346
01.06.2021 року о 14.00 годині на площі біля селищного клубу в смт. Миколаївка з нагоди відзначення Дня захисту дітей відбудеться розважально – ігрова програма «Світ щасливого дитинства»
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/a7ae20f7d71fc7f6ed31027b472570a9.jpg)
музичні конкурси, вікторини, спортивні змагання, танцювальні батли, малюнки на асфальті та на папері, читання під парасолькою, гра в шашки з клоуном, фотозони та розваги з казковими героями, пригощання дітей солодощами.
Запрошуються всі бажаючі.
Сектор культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради