Регіональний центр з надання БВПД в Одеській області
Дата: 17.05.2021 17:08
Кількість переглядів: 209
Через збройний конфлікт в Україні майже 1 мільйон 460 тисяч людей вимушено переїхали до інших регіонів та отримали статус внутрішньо переміщених осіб.
Наприклад, Юля переїхала з Донецька. У Харкові вона тривалий час не могла влаштуватися на роботу. Павло із Севастополя переїхав до Одеси, але в Криму йому в спадок залишилася квартира, і він не знає, як йому вступити в права на неї.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/4a7bf3ba0b4037271fab4f96eafe4fcb.jpg)
Павло та Юля натрапили на застосунок "Твоє право", де є цілий розділ про питання ВПО: про соцдопомогу, роботу, житло, освіту, вибори... Вони отримали правові консультації і вирішили свої проблеми.
Завантажити застосунок можна, перейшовши з телефона за цим посиланням: https://bit.ly/3iorbkE