Мiнцифри спільно з партнерами запустили освiтнiй серiал про електронний пiдпис

Дата: 11.05.2021 16:49

Для реалізації функцiй електронної демократії, забезпечення доступу українцiв до отримання публiчних послуг онлайн, переходу до електронного документообiгу, спрощення ведення бiзнесу тощо Мiнцифри спільно з партнерами запустили освiтнiй серiал про електронний пiдпис.

Курс складається з 7 серiй тривалiстю 4-9 хвилин, доступний за пocилaнням: https://cutt.ly/xcS5OzU. Ви навчитеся використовувати вcі можливостi е-пiдпису та отримувати дедалi бiльше послуг зi свого смартфона чи комп'ютера, зокрема: зможете розібратися, що таке е-пiдпис  та для чого вiн потрiбен; дізнаєтеся , у  яких життєвих ситуацiях вiн може знадобитись;  навчитесь з йоrо допомогою пiдписувати документи;  авторизуватись на онлайн-платформах; дiзнаєтеся, як безпечно його зберiгати.