Вітання голови селищної ради В.Л. Купченка з Великоднем

Дата: 02.05.2021 09:05

Шановні жителі громади!
Сердечно вітаю вас з Світлим Христовим Воскресінням!
Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань.
Фото без описуКожен знаходить у цьому святі особливий зміст. Великдень спонукає кожного із нас ,ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосерднішими.
Хай Великодні дні принесуть вам і вашим рідним, близьким благополуччя і весняне відродження, додадуть сили в усіх добрих справах.
Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить цей святковий день кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Бажаю вам міцного здоров’я і довголіття, чудового весняного настрою, миру, душевного спокою та родинного затишку.
Христос воскрес! Воістину Воскрес!
Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко