Роботи з благоустрою продовжуються

Дата: 30.04.2021 16:32

Основною метою подібних заходів є підвищення рівня благоустрою, поліпшення санітарного стану.Більшість жителів нашої територіальної громади, які хочуть бачити позитивні зміни, уже помітили, що на місцях, де лежали купи сміття, поступово наводять порядок та щоденно дбають про належний санітарний стан селища та сіл громади.

Проводяться роботи по розчистці від чагарників придорожніх смуг,підбілювання дерев, викосу трави, урорядкування територій кладовищ працівниками КП «Миколаївське» та працівників по договору. Долучаються й активісти та небайдужі мешканці, які влаштовують толоки.Шановні жителі нашої громади! Просимо Вас бути свідомими та своєчасно проводити роботи з наведення благоустрою на територіях прилеглих до ваших домогосподарств. Хочемо подякувати всім мешканцям, які вчасно проводять прибирання біля своїх прибудинкових територій, завдяки вашій небайдужості населені пункти нашої громади будуть виглядати охайними та упорядкованими.Сьогодні проводяться роботи по облаштуванню знаку при в’їзді до Миколаївки, обкіс території парку.