Виконком заслухав і вирішив

Дата: 29.04.2021 11:09

28 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради VIII скликання під головуванням голови виконкому В.Л. Купченка. В ньому взяли участь секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ), керівник відділу селищної ради.

Розглянуто та прийнято рішення з таких питань: про закріплення територій обслуговування та проведення обліку дітей шкільного віку на території Миколаївської селищної ради у 2021 році; про проведення обліку дітей дошкільного віку на території Миколаївської селищної ради  у 2021 році; про  затвердження Положення про проведення селищного конкурсу літературно-музичних композицій, моновистав та читців «Співець українського слова» в новій редакції; про затвердження Положення про проведення селищного конкурсу читців українського гумору «Олійниківські читання»  в новій редакції; про присвоєння поштових адрес житловим будинкам громадян, нежитловій будівлі, що розташована в смт. Миколаївка по  вулиці В.Карпішина, нежитловим будівлям в селі Софіївка по вулиці Колгоспній; про розгляд звернень жителів смт Миколаївка; про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам; про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Миколаївської селищної ради; про підсумки роботи Миколаївської селищної ради по організації особистого прийому громадян, аналіз стану роботи зі зверненнями громадян та виконання Закону України «Про звернення громадян» протягом I кварталу 2021 року.

На завершення В.Л.Купченко подякував членам виконавчого комітету за конструктивну роботу