Змінено рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19
Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.04.2021 року №22 з урахуванням оцінки індикаторних показників рішенням позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 24 квітня 2021 року №8 скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення на території Одеської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 та з 25.04.2021 року запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236.
Так, як, наша Миколаївська селищна рада входить до складу Одеської області, то дані заходи передбачені «жовтим» рівнем запроваджені і на нашій території з 26.04.2021 року (рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради від 26 квітня 2021 року №4).
Олег Нікул, головний спеціаліст відділу правового забезпечення діяльності селищної ради, запобігання та виявлення корупції