Звернення голови селищної ради В.Л. Купченка до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 08:34

Фото без описуШановні жителі Миколаївської громади, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
26 квітня минає 35 років від тієї весняної ночі, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, яка мала незворотні наслідки для всієї Європи. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я багатьох тисяч українців, відгукнулася болем та стражданнями у багатьох родинах. Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало наших земляків. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони прийняли на себе перший удар ядерної стихії, виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.Для кожного з нас це стало справжнім болем рідної землі та уроком, який ми не можемо забувати ніколи.
Світла пам'ять тим, хто пішов у безсмертя, залишивши смуток та біль у наших серцях. Шана та вдячність відважним ліквідаторам аварії на ЧАЄС за їхній подвиг заради безпеки майбутніх поколінь.

З повагою, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко