На порядку денному – сплата податків, декларування доходів і благоустрій
20 квітня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко провів чергову нараду з старостами сіл Миколаївської селищної ради. Участь у ній взяли: секретар селищної ради Г.В. Козаченко, керівники та спеціалісти відділів Миколаївської селищної ради, начальник Миколаївської ДПІ Головного Управління ДПС в Одеській області Л.М. Старник.
Щодо активізації компанії декларування та популяризації електронних сервісів Державної податкової служби інформувала Л.М. Старник.
-З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Подавати щорічну декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України),- наголосила Людмила Михайлівна. Вона поінформувала про перебіг деклараційної кампанії, акцентувала увагу на граничних строках подання податкових декларацій за звітний (податковий) 2020 рік, а також детально розповіла про переваги «Електронного кабінету платника».
Голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко звернув увагу старост на проведенні в майбутньому широкої роз`яснювальної роботи з землевласниками щодо правильності та своєчасності сплати плати за землю – одного з напрямків зростання добробуту населення Миколаївської громади. Також на нараді розглянуто питання з проведених робіт благоустрою в населених пунктах Миколаївської селищної ради (ТГ) протягом квітня цього року. Віктор Леонідович побажав старостам досягати більш високих показників в роботі. За результатами розгляду питань головою Миколаївської селищної ради (ТГ) надано відповідні доручення. Нарада пройшла у конструктивному діалозі.