Роботи по ліквідації сміттєзвалищ розпочалися

Дата: 21.04.2021 14:55

У процесі своєї життєдіяльності людина, навіть не бажаючи, та все ж є причиною того, що кількість сміття невпинно збільшується. Тому, проблема сміття є важливою і актуальною на сьогодні. Та все ж людина може і мусить вплинути на подальшу «долю» тих відходів, які вона викидає. За будь-яких умов у боротьбі зі сміттям вирішальну роль відіграє особисте ставлення кожного з нас до цієї проблеми. Люди, не замислюючись, залишають сміття в місцях відпочинку – на берегах річки,викидають його у лісі та лісових посадках, поблизу свого будинку тощо. Перетворюють, таким чином територію у несанкціоновані сміттєзвалища, що веде, в свою чергу, до забруднення навколишнього середовища. 16 квітня доставлено техніку з щебеневого кар’єру для ліквідації сміттєзвалищ та тільки 20 квітня погодні умови дали змогу працювати, розпочали з найбільшого при в’їзді в Миколаївку та в подальшому за цим напрямком будуть розчищатися всі сміттєзвалища по всій території сіл нашої громади. Зі старостами голова громади Віктор Леонідович опрацювали дане питання та планують створити узаконені сміттєзвалища з відповідною на це документацією та дотриманням санітарних норм, щоб жителі громади мали можливість вивозити сміття в одне місце, а не викидати сміття, де заманеться.

-Ведуться перемовини з фірмами по сортуванню сміття та встановлення сміттєвих баків, але це робота тривала і займає багато часу, все залежить і від коштів, і від нас з вами. Прошу жителів громади дуже свідомо віднестися до даного питання та не залишати після себе сміття в лісопосадках . Прохання вивозити сміття на сміттєзвалище на виїзді з Миколаївки в сторону Доманівки, там на даний час, будуть проводитися роботи по ліквідації сміттєзвалища та нагорнуто рів для того, щоб не розліталося вивезене сміття, надалі планується огородити його високим парканом. Тож, шановні земляки, давайте будемо відповідально відноситися до даної проблеми в нашій громаді та починати наводити лад, бо нам тут жити та ростити дітей. І зауважу : «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Сподіваюсь, що жителі, нарешті усвідомлять всю свою відповідальність,- зазначив голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.