Громада починається з кожного з нас
Нещодавно в недіючій будівлі дитсадка «Берізка» небайдужими жителями Миколаївки було проведено поточний косметичний ремонт приміщень для занять спортом, так, два приміщення відремонтовані для гри в настільний теніс, також зроблено підсобку, коридор, роздягальню - загальною площею близько 100м2.
Ініціаторами такої доброї справи виступили Олександр Самарський, Геннадій Верба, Василь Галузінський, Юрій Костроміцький, Анатолій Дубенко, депутат Миколаївської селищної ради Павло Богач .
Фінансову підримку для проведення ремонту надали: Олександр Кривенко, Павло Богач, Василь Галузінський, Сергій та Микола Балановські, Сергій Присяжніков, Валерій Перевезнюк, Сергій Шкрептій, Євген Дехтяренко, Євген Волянський, Максим Козаченко, Сергій Сученко, Анатолій Дубенко, Віктор Федорук. Віктор Чайка повністю провів електрику у відремонтованих приміщеннях.
У подальшому ентузіасти планують ще оформити тренажерний зал. А з матеріалами для виготовлення спортобладнання та для подальшого ремонту приміщення пообіцяв посприяти голова Миколаївської селищної ради (ТГ) Віктор Купченко.
-Громада починається з кожного з нас, збереження і зміцнення здоров’я молодого покоління – це наша спільна мета, яка об’єднує людей різних вікових категорій зазначив голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.