До ваших послуг – новий термінал

Дата: 20.04.2021 10:07

Сьогодні все більше громадян користуються терміналами самообслуговування, і онлайн-оплата є найбільш популярним способом оплати різних послуг. Через них можна сплатити за комунальні послуги, спожиту електроенергію, послуги провайдерів Інтернету, поповнити мобільний рахунок,  розрахуватись за банківськими реквізитами.

Термінали дуже зручні у використанні. На головному екрані вже розміщено прямі посилання для оплати, достатньо тільки обрати необхідну послугу.

19 квітня в адмінбудівлі Миколаївської селищної ради (ТГ) встановлено такий платіжний термінал для самообслуговування громадян - жителів та гостей селищної ради.

-Це значно зекономить час громадян, які звертаються і до нас за наданням адмінпослуг,- зазначила начальник відділу (Центр надання адміністративних послуг) Інна Бєла.