Культурне життя громади має відповідати вимогам часу

Дата: 16.04.2021 11:23

15 квітня голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К.Острікова представили працівникам Миколаївського селищного клубу нового керівника І.В. Мартинюк, яка пройшла конкурс на зайняття посади директора селищного клубу відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради.

В.Л. Купченко побажав І.В.Мартинюк плідної та результативної роботи на благо нашої громади.

Ірина Валеріївна висловила сподівання на плідну співпрацю з колективом. Головне, за її словами, це взаєморозуміння та взаємна підтримка серед колег.

Робота вашого колективу  повинна бути спрямована на організацію якісного дозвілля населення, збереження і втілення в життя духовних цінностей та культурного розвитку, виховання патріотизму серед молоді,- наголосив Віктор Леонідович.

Голова селищної ради В.Л. Купченко пообіцяв працівникам селищного клубу всіляко сприяти у вирішенні проблемних питань розвитку культури на території громади, а також оновленню селищного клубу.