До уваги громадян!

Дата: 15.04.2021 16:17

Фото без описуВiдповiдно до пунктiв 5 та 113 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджетi для пiдтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України від 07 лютого 2018 року № 106 (iз змiнами) фермерському господарству, у власностi якого перебувас вiд п'яти корiв, iдентифiкованих та зареєстрованих вiдповiдно до законодавства, надання спецiальної бюджетної дотацiї за утримання корiв молочного напряму продуктивностi - 5000 грн. за корову але не бiльше 250 тис. грн. на господарство. Повiдомляємо, що громадянам, якi виявили бажання стати легальними виробниками сiльськогосподарської продукцiї, забезпечено можливість вiдкриття родинного бiзнесу шляхом створення фiзичною особою - пiдприсмцем сiмейного фермерського господарства на пiдставi договору (декларацiї) про створення сiмейного фермерського господарства. Реєстрацiю ФОП - голiв сiмейних фермерських господарств здiйснюють державнi реєстратори у Єдиному  державному реєстрi. Реєстрацiя надасть можливiсть скористатися податковими пiльгами та державними програмами пiдтримки, передбаченими для сiльськогосподарських товаровиробникiв і, зокрема, для сiмейних фермерських господарств. За більш детальною інформацією звертатися за номером телефона:  (048) 728-34-61  Людмила Реклізон.