Впорядкування Слобідки

Дата: 14.04.2021 16:14

12-13 квітня тривали роботи по впорядкуванню Слобідського кладовища площею 300м2. Скошений сухостій трави, вирубана поросль – результат роботи працівників КП «Миколаївське» В. Стефаненка, В. Омельченка, А.Дзюби під керівництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша. Вивезено 4 вантажні машини сміття.

- Кладовища мають бути впорядковані, а пам’ять про рідних збережена, кожна людина незалежно від посади та професії повинна про це потурбуватися,- в черговий раз зазначив О.І. Ізбаш.  Акція «За чисте довкілля» на території населених пунктів Миколаївської селищної ради (ТГ) продовжується. Також 13 квітня КП «Миколаївське» розпочато роботи з проведення поточного ремонту зовнішнього водогону на Слобідці.