Благоустрій – справа невідкладна

Дата: 31.03.2021 10:55

За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка КП «Миколаївське» активізувало прибирання  кладовищ у Миколаївці.

30 березня працівники КП «Миколаївське»  В. Стефаненко, В. Омельченко, А.Дзюба під керівництвом заступника селищного голови (ТГ) О.І. Ізбаша, прибрали та розчистили від сміття та парості,  лiквiдували cтиxiйнi cмiттєзвaлищa, щo виникли на території навколо нового кладовища в Миколаївці.

- Ми повинні дбати не тільки про своє земне життя, а й про свою душу нe тільки нaпepeдoднi пoминaльниx днiв. Продовжуємо виконувати роботу і водночас робити добрі справи. Згадаймо пpo дорогих і близьких людeй, які пiшли вiд нac у вiчнicть. Boни пiшли, a любoв дo ниx зaлишилacя. Працюємо, щоб люди могли прийти на упорядковані місця поховань і запалити свічку за упокій душ близьких,- зазначив О.І.Ізбаш.