Іменинниці-квіти і подарунок
Дата: 29.03.2021 09:22
Кількість переглядів: 237
Коли мова йде про людей похилого віку, які в силу тих чи інших обставин залишилися самотніми та змушені доживати віку у будинках для престарілих, завжди щемить серце. Усі старенькі повинні доживати свій вік у колі близьких і рідних, але життя часто розпоряджається по – своєму ,у нього свої закони.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/81911ab13b7c648bf027cdb0856d37fc.jpg)
26 березня голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко (ТГ) відвідав Центр надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ). Віктор Леонідович привітав з 96-річчям підопічну закладу Кривенко Олександру Онисімівну, побажав іменинниці міцного здоров’я, невичерпної енергії та гарного настрою, вручив подарунок та квіти.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/6fa3b8df298cc60e13408de21b4f2e4b.jpg)
-Люди похилого віку, а тим паче такого статусу повинні постійно відчувати підтримку, тепло і турботу. Ми завжди повинні пам'ятати, що як ми піклуємося про наших бабусь і дідусів, батьків, так завтра наші діти і онуки піклуватимуться про нас,- зазначив В.Л. Купченко.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/3a0ad1d3bb38d216ba41107e61b05a33.jpg)
Щира посмішка та радість в очах старенької говорили, що вітання і подарунок сподобалися. А інакше і бути не могло.