Іменинниці-квіти і подарунок

Дата: 29.03.2021 09:22

Коли мова йде про людей похилого віку, які в силу тих чи інших обставин залишилися самотніми та змушені доживати віку у будинках для престарілих, завжди щемить серце. Усі старенькі повинні доживати свій вік у колі близьких і рідних, але життя часто розпоряджається по – своєму ,у нього свої закони.
26 березня голова Миколаївської селищної ради В.Л. Купченко (ТГ) відвідав Центр надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ). Віктор Леонідович привітав з 96-річчям підопічну закладу Кривенко Олександру Онисімівну, побажав іменинниці міцного здоров’я, невичерпної енергії та гарного настрою, вручив подарунок та квіти.
-Люди похилого віку, а тим паче такого статусу повинні постійно відчувати підтримку, тепло і турботу. Ми завжди повинні пам'ятати, що як ми піклуємося про наших бабусь і дідусів, батьків, так завтра наші діти і онуки піклуватимуться про нас,- зазначив В.Л. Купченко.
Щира посмішка та радість в очах старенької говорили, що вітання і подарунок сподобалися. А інакше і бути не могло.